Офіційний сайт кандидата у депутати мажоритарного округу

Тищенко Микола Миколайович

Одномандатний округ № 219
частина Святошинського району

Народився 17 травня 1972 року у Києві. Закінчив Київський інженерно-
будівельний інститут (тепер – Київський національний університет будівництва і
архітектури) за спеціальністю «Інженер-механік». Генеральний директор ТОВ
«ВКФ «РИМІД», співзасновник ТОВ «Компанія «Конкорд». Телеведучий.
Громадський діяч. Ресторатор.

Фото Тищенко Микола Миколайович
Цінності
Україна реальної та здійсненої мрії. Україна найближчого майбутнього. Україна, в яку повертаються. Україна, якою ми будемо пишатись та цінувати, а всі решта – знати і поважати. Україна – з якої не поїдуть наші діти.  Це те, у що я вірю і чому готовий служити.
Цілі
Підтримати та втілити в життя курс Президента Володимира Зеленського.  Докорінно змінити стару систему влади та сформувати новий професійний парламент, в якому не буде місця корупції та який буде підзвітний громадянам.  Розробити та вдосконалити існуючі стандарти, аби рівень життя українців був на порядок вищим. Щоб це було зафіксовано на законодавчому рівні та неухильно виконувалось.
Соціальна відповідальність
Зобов’язуюсь працювати виключно в інтересах українців, не брехати виборцям та не давати пустих обіцянок, професійно виконувати свої обов’язки. Мені не потрібна депутатська недоторканність. Мені нічого боятися, моя совість чиста, й так буде надалі.

Що зробив до виборів:

 • Відкрив
  свій перший заклад громадського харчування 20 років тому. На сьогодні лише в Києві працює 9 закладів громадського харчування світового рівня, створених мною. Створив понад 1200 робочих місць.
 • Перевірив
  більше 2 000 тисячі закладів громадського харчування у всіх регіонах України, як ревізор, у тому числі навчальні заклади. Переконався  - українці заслуговують і мають право на європейський рівень життя.
 • Виступаю
  за побудову соціально відповідального бізнесу. Саме тому вже декілька років допомагаю ветеранам АТО, зокрема, ГО “Народний Герой України” та членам їх родин отримувати гідну роботу та заробіток.
 • Застосовую
  принцип у роботі – довіряй людям, з якими працюєш.  У моїй команді працюють десятиліттями, ми разом навчаємося, відпочиваємо та досягаємо поставлених цілей.  Впевнений, що мій підприємницький досвід та досвід в організації та управлінні процесами можна вдало перенести на державний рівень.

Програма

 • 01. Підтримка курсу президента України

  Я – в команді Президента України Володимира Зеленського, команді чесних і порядних людей, йду на вибори, щоб підтримати курс Глави держави й домогтися кардинальних і рішучих змін у країні. Стара система влади, система корупції, брехні та свавілля, не хоче й не здатна змінитися. Президенту потрібна надійна підтримка у Верховній Раді. Головна мета нашої команди – докорінно змінити стару систему влади. Разом ми втілимо курс Президента Володимира Зеленського у конкретних законопроектах і політичних рішеннях, сформуємо професійний уряд народної довіри. Щоб зміни стали справжніми і їхній позитивний результат відчув на собі кожен громадянин, потрібно, щоб до парламенту прийшли порядні та чесні люди. Я йду на дострокові парламентські вибори, щоб бути гідним представником міста Києва та Святошинського району столиці у Верховній Раді.

 • 02. Як представник району першочерговими завданнями бачу:

  Виділення цільових субвенцій на ремонт та модернізацію житлового фонду. Жорсткий та ефективний контроль за використанням кожної гривні, ревізія кожного відремонтованого метру, відповідальність виконавців та замовників робіт. ●    Створення в районі зон дозвілля та відпочинку. ●   Жорсткий контроль за дитячим харчуванням в навчальних закладах! Повірте, знаю як це зробити професійно! ●  Підтримка дитячого спорту та творчості. Як батько двох дітей чудово розумію, як це зробити!

 • 03. Очищена, оновлена та відповідальна влада.

  Знищення системної корупції.

 • 04. Безпека і оборона:

  забезпечимо законодавчий супровід ініціатив Президента, спрямованих на відновлення територіальної цілісності та державного суверенітету України.

 • 05. Україна у світі:

  ухвалимо закони, необхідні для виконання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС і розширення співпраці з Євросоюзом і НАТО.

 • 06. Справедливий, незалежний і доступний суд:

  перезавантажимо Вищу раду правосуддя і Вищу кваліфікаційну комісію суддів; посилимо можливості громадського контролю за судовою системою.

 • 07. Реформа правоохоронних органів:

  звільнимо бізнес від свавілля чиновників і рейдерів – значно скоротимо перелік фінансових і господарських злочинів, за які настає кримінальна відповідальність; запровадимо механізм надійного захисту свідків; впровадимо невідворотність покарання для працівників поліції, прокуратури та СБУ за перевищення службових повноважень;

 • 08. Економічна стратегія:

  Проведемо національний економічний аудит країни із залученням вітчизняних і міжнародних компаній.

 • 09. Найкращі умови для бізнесу:

  проведемо аудит державних функцій і, відповідно, скорочення держорганів; створимо можливість одноразової легалізації капіталів некримінального походження за пільговою ставкою.

 • 10. Реформування соціальної сфери:

  проведемо всеукраїнський перепис населення та аудит системи соціального забезпечення.

 • 11. Інноваційна економіка:

  Впровадимо державну програму підтримки інновацій, цільову прозору підтримку галузей, що здатні стати локомотивом розвитку економіки.

 • 12. Енергетика й тарифоутворення:

  Запровадимо державну стратегію оптимізації житлово-комунальних тарифів за рахунок демонополізації енергетичних ринків, збільшення власного видобутку енергоресурсів та усунення корупційної складової в тарифоутворенні.

 • 13. Інфраструктура:

  Впровадимо незалежний контроль якості будівництва та ремонту автомобільних доріг.

 • 14. Захист довкілля:

  Створимо законодавчі стимули для будівництва сміттєпереробних заводів.

 • 15. Доступна медицина:

  Знищимо фармакологічну мафію, скасувавши корупційний механізм повторної сертифікації ліків.

Ви можете написати про свою проблему кандидату особисто.

Для цього ми розробили мобільний додаток. Просто зареєструйтеся, напишіть проблему та чекайте на відповідь

НАПИСАТИ КАНДИДАТУ

Офіційний сайт кандидата у депутати
мажоритарного округу